Vlasová kosmetika

Dostaň zničené vlasy do formy!

31. srpna 2011 v 15:03 | Kler
Nejlepší rady a produkty pro zdravou a lesklou hřívu
Pro tělo i mysl je léto tím nejlepším obdobím roku, ale vlasy trpí. Na konci prázdnin jsou k nepoznání. Hrubé, suché, krepaté. Září bys tak měla pojmout na záchranu vlasů. Co opravdu pomůže?

S konečky pryč. Po dovolené se objednej ke kadeřníkovi a nech si zastřihnout poškozené konce vlasů.
Šetři se šamponem. Zeptej se holičky, potvrdí ti, že mýt si vlasy jednou za dva dny je absolutní maximum. Příliš časté mytí je vysušuje. Pokud tě trápí mastné vlasy, zkus suchý šampon. Pomůže i kondicionér typu leave-in (nesplachovací).
Při každém mytí použij speciální péči. Masku, hydratační mléko nebo olejíček. Podle toho, co ti vyhovuje a kolik máš času.
Vynech kulmy a žehličky. Aspoň na několik týdnů si od nich dej pokoj. Horka už si vlasy užily dost.
Vyživuj je zevnitř. Pokud jsou vlasy opravdu poškozené, pomoz jim vitaminovými doplňky. Na trhu jich je mnoho.
Připrav si zázračnou masku. Smíchej půl hrníčku olivového oleje a tři až pět kapslí vitaminu E. Bez ohřívání směs vmasíruj do mokrých nebo vlhkých vlasů. Zabal je do igelitu a ručníku a nech působit 20 minut. Pak vlasy umyj běžným způsobem.
Sprej pro lesk. Pro opravdu zářivé vlasy smíchej půl hrníčku jablečného octa, půl hrníčku vody, přidej pár kapek levandulové esence a nalij do lahvičky s rozprašovačem. Nastříkej do vlasů a vmasíruj. Po pěti minutách důkladně vypláchni vodou.

(Kler)

Záchranný kruh pro barvené vlasy: Pantene Pro-V Color Therapy

22. srpna 2011 v 22:08 | Adel

Růžové šílenství!

22. srpna 2011 v 14:58 | Kler
Módní výstřelky nejsou jen oblečení nebo obuv, ale čas od času jsou to i vlasy. I když trendy na jednu stranu jsou přirozené účesy, hollywoodské hvězdy postihlo růžové šílenství. Jsou to bud pramínky a nebo cela růžová helma.
 
 

Reklama