Recenze

Recenze 0.1

21. února 2012 v 17:55 | K LE R
Jako první bude rencenze na barvy Baseline od firmy Syoss .

PROFESIONÁLNÍ BARVA NA VLASY, KTEROU SI MŮŽETE DOPŘÁT- tak tohle heslo všechny dobře známe! Syoss slibuje že budete mit vlasy jako od profesionála a jeste k tomu neposkozené. Jo je pravda ze jsem po téhle barvě měla neposkozene vlasy, ale to se o barvě říct nedá! Vlasy jsem měla pořád hnědé byl tam jen nádech po červené. Kdybych měla nějakou barvu na hlavě tak to chápu, ale barvu vlasu jsem měla svoji přírodní. Moje máti s tím taky nemá moc dobré zkušenosti. Po barvení měla vzdy suché a krepate vlasy což se o Palette rict nedá. Kamarádka si taky tuhle barvu koupila s duverou ze bude mit profesionalne nabarvene vlasy, ale realita je kruta! Mela blond vlasy a chtela je mít hnedé místo toho je měla flekate, proste ji barva nechytla. Mozná to bude jen shoda náhod, kazdemu prece barva chytá jinak ;)

+ Součástí je balzám po kterém se vlasy dobre rozčesávají, barva se dává do nadoby která se jen protrepe a hned muzes barvit narozdil od palette které musis rozmíchat v hrnku.
- Barva špatně chytá, zapáchá, jsou po ní krepaté vlasy, někdo má po nich podrážděnou a červenou pokožku na obličeji, cena.

Takže abych to nejak shrnula Reklama je krásná, ale výsledek za moc nestojí.
 
 

Reklama