nehtová kosmetika

Jak pečovat o nehty?

31. srpna 2011 v 17:17 | Adel
Představte si situaci, kdy se seznamujete s velmi dobře oblečenou paní, její vlasy i make-up jsou bez chyby, ale ve chvíli, kdy vám podává ruku, uhodí vás do očí její nehty. Neupravené, okousané, s částečně odloupaným lakem nebo v nejhorším případě vidíte pod jejími drápy špínu.
Potom už je jedno, jestli má kabelku od předního světového návrháře za několik desítek tisíc. Celkový dojem bude už jen mizerný.
Také si myslíte, že nehty jsou korunou vašich rukou? Přinášíme vám pár tipů, jak je zkrášlit a jak o ně celkově pečovat. Během pár minut a za pár korun dokážete s nehty vykouzlit zázraky!

Neonové laky letí!

24. srpna 2011 v 8:47 | Kler
Módní neonové nehtíky jsou tím, co si ještě z letošního módního léta musíš užít!

I tvoje nehty mohou tuto sezónu zářit neonovými módními barvami. Klasikou je řvoucí žlutá, zelená, růžová nebo oranžová. Když si představíš fix-zvýrazňovač, jsou to přesně ty odstíny které v této sezóně patří i na tvoje nehty.
Pokud jsi si oblíbila různé zdobení nehtů, nebo už malovanými vzory nebo různými třpytkami, při neonových barvách nech nehty radši bez ozdob. Vyniknou totiž ještě víc a nestane se ti, že budou nehty přeplácané a stylově nečisté.
A k jakému oblečení neonovou manikúru nosit? Můžeš ji doladit s jinými neonovými outfity, ale i s oblečením v neutrálních barvách. Bílá, šedá a černá barva obleční je vhodná pokaždé. Neonová manikúra taky vypadá dobře s džínovými outfity, nebo prostě s džínsy kombinovanými s módními tričky. Ale můžeš zkusit i kombinace s tmavě modrou, tyrkysovou nebo bílo-černými vzory. Platí zásada, že neonová manikúra se hodí více do kombinace se studenými barvami, než s barvami teplými. Výjimkou jsou již zmíněné neutrální barvy a samozřejmě teplé neonové odstíny ve stejném odstínu, jako tvůj lak na nehty.(Kler)
 
 

Reklama